Galvanizálási szerviztechnikus

Referencia
1-18-40270

Csatlakozz az ország egyik legnagyobb galvanizálási technológiát fejlesztő, gyártó és forgalmazó vállalatához, ahol most új szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

GALVANIZÁLÁSI SZERVIZTECHNIKUS

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Észak-dunántúli partnerek látogatása, ott galvanizációs eljárás vizsgálata;
  • Vevők alkalmazástechnikai támogatása;
  • Kapcsolattartás és vevőtámogatás;
  • Berendezések és eljárások üzembe helyezése.
Követelmények

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Legalább 1-2 év tapasztalat galvanizálási, vagy egyéb felületkezelési eljárásban;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Partner centrikus hozzáállás, jó kommunikációs készség;
  • Mobilitás, rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
Előnyök

Partnerünk ajánlata:

  • Tapasztalati szintet tükröző juttatások;
  • Alapbéren kívül: Cafeteria, Bónuszok;
  • Céges autó, mobil és laptop;
  • Hosszú távú lehetőség;
  • Kiemelkedő szakmai csapat.

Munkaidő: H-P, napi 8 óra

Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl, valamint átlagosan heti1-2 munkanap a központi telephelyen, Dunaharasztiban.