Folyamatmérnök (gépészmérnök) - akár lakhatási támogatással!

Referencia
4-10-40528

Nemzetközi, modern ipar 4.0-ás gyártócég FOLYAMATMÉRNÖK kollégával szeretné erősíteni meglévő csapatát!

Feladatok, amikben elkélne a segítséged:

  • termelési folyamatok elemzése, fejlesztendő területek megtalálása,
  • LEAN eszközök és módszerek gyártásba való implementálása,
  • termelékenység javítása, műszakvezetőkkel folyamatos kapcsolattartás,
  • fejlesztési javaslatok, módszerek kidolgozása (Kaizen),
  • gyártás hatékonyságának fokozása.
Követelmények
  • GÉPÉSZMÉRNÖKI diploma,
  • pályakezdők és ~2év tapasztalattal rendelekzők jelentkezését is egyaránt várjuk,
  • volt már korábban dolgod LEAN eszközökkel,
  • angol nyelven ne félj megszólalni,
  • talpraesettség jellemez és csapatban jól együtt tudsz dolgozni.
  • lakhatási támogatás (messzebbről költözőknek) --> ORSZÁGOSAN BÁRHONNAN PÁLYÁZHATSZ!
  • 25Ft/km bejárási támogatás
  • céges autóbusz Budapestről és más heves-megyei településekről,
  • napi melegétkezés (választható menü)
  • cafeteria,
  • éves bónusz,
  • folyamatosan fejlődő munkahely.