Főkönyvelő

Teljes munkaidős
Bér
Referencia
103-7-42272

Ügyfelünk egy magyar vízi szállító vállalat, mely a belvízi áruszállítás területén tevékenykedik. Napadon található pénzügyi csapatuk élére keresnek főkönyvelőt az alábbi feladatok ellátására:

  • Éves beszámoló elkészítése a magyar számviteli szabályoknak megfelelően
  • Havi-, negyedéves-, éves zárások irányítása
  • Zárási riportcsomag összeállítása a Tulajdonos részére
  • Számviteli terület szakmai irányítása (3 fő)
  • Adóbevallások elkészítése (Áfa, HIPA, TAO)
  • Napi pénzügyi jelentések, cash flow kimutatások elkészítése
  • Napi bankforgalom ügyintézése
  • Banki utalási listák előkészítése, igazoltatása
  • Pénztárkezelés, kapcsolattartás a bankokkal
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtést végző külső céggel
  • Havi, negyedéves, éves statisztikák elkészítése (KSH, MNB)
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó feladatok összefogása és irányítása, kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal
Követelmények

Amire mindenképpen szükséged lesz a sikeres pályázáshoz:

  • Gazdasági diploma és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes regisztráció nélkülözhetetlen
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás, német és/vagy orosz nyelvtudás előny
Előnyök

Amiért megéri jelentkezni:

  • Változatos feladatokat biztosítanak Számodra
  • Amennyiben vonattal jársz, az ezzel járó költséget a cég teljes mértékben magára vállalja, gépjármű esetében pedig a benzin költséget is tudják támogatni
  • Budapestiek számára céges kisbusszal is lehetséges a lejutás
  • Iskolakezdési támogatást is tudnak nyújtani
  • Céges telefon biztosított
  • Gyümölcsnapokkal szorgalmazzák az egészséges életmódot