Facility & EHS Manager

Referencia
4-10-41674

AUTÓIPARI gyártópartnerünk új munkatársat keres ÉPÜLET KARBANTARTÁSI ÉS EHS VEZETŐ személyében. Amennyiben új kihívás után kutatsz a szakterületeden és szívesen foglalkoznál nem csak munka,- környezet és egészségvédelem teréni, de akár egy épület üzemeltetésével kapcsolatban is, ezt a lehetőséget mindenképp fontold meg.

Feladataid lesznek:

  • A területhez kapcsolódó munkakörök és szolgáltató partnerek irányítása, munkájuk koordinálása
  • Az épületkarbantartási feladatok elvégeztetése és koordinálása
  • Az energiamenedzsmenttel kapcsolatos teendők koordinálása megbízottként
  • MSZ EN ISO50001:2019 tanúsítás biztosítása, a felügyeleti audit vezetése
  • Külső- és belső területek karbantartásával és védelmével kapcsolatos teendők biztosítása
  • Az épülettechnika állapotmegőrzése és fejlesztése
  • Energia szolgáltató kontakt: szerződéses mennyiség, fogyasztás felügyelete, szükség esetén intézkedés
  • A vállalat épületeinek és azok berendezéseinek (általános épületgépészeti- és energiaellátási technológiai berendezések) műszaki rendelkezésre állásának biztosítása, az állapot megóvása, a javítások elvégeztetése
  • Az épület üzemeltetésével kapcsolatos költségbecslések elkészítése, ajánlatok, számlázások és dokumentációk vizsgálata
  • Anyagbeszerzésben történő aktív részvétel épülettel és azok berendezéseivel kapcsolatos beszerzések esetén (típus meghatározás, pótalkatrész pótlás)
  • A munkakörhöz kapcsolódó üzemeltetői dokumentációk naprakészen tartása, munkák kiadása visszaellenőrzése. Heti, havi, fél éves és éves munkák tervezése
  • Takarító szolgálattal történő kapcsolattartás
  • A vállalat munka-tűzvédelmi, egészség-, vagyonvédelmi és környezetvédelmi politikája irányelveinek teljes körű kidolgozása és érvényre juttatása
  • A vállalati folyamatokra, szervezeti egységekre kiterjedő munka-tűzvédelmi, egészség-, vagyonvédelmi és környezetvédelmi szabályozások és előírások folyamatos fejlesztése
  • Az előírások betartásának ellenőrzésére bejárások szervezése, dokumentálása, javító intézkedések kidolgozása, azok megvalósításának ellenőrzése
  • Beruházási, fejlesztési munkák keretében a létesítményekre és berendezésekre vonatkozó munka-tűzvédelmi, egészség-, vagyonvédelmi és környezetvédelmi előírások kidolgozása, hatósági engedélyeztetése
  • Közreműködés a gépek, berendezések üzembe helyezési és nagyjavítás utáni újraindítási eljárásában
  • Munka-, úti balesetek, események kivizsgálása, jegyzőkönyvvezetése, megelőző intézkedések kezdeményezése
  • Munka-, tűzvédelmi oktatások szervezése, megtartása
  • Együttműködés a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal
  • Tűzoltó technikai eszközök nyilvántartása, karbantartások szervezése
  • Munkavédelmi kockázatértékelés, orvosi beutalók elkészítése a vállalat valamennyi munkakörére
Követelmények
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú munkavédelmi technikusi OKJ-s végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat épületüzemeltetési területen
Előnyök

Munkádért cserébe:

  • cafeteria és bónusz jár az alapbéred mellett,
  • az újdonságok bevezetésének köszönhetően folyamatosan bővítheted a tudásod és fejlődhetsz,
  • munkád sokszínűsége jó táptalajt biztosít a karriered építésének.