Építőipari Területi Képviselő (Győr és környéke)

Referencia
1-23-39549

Építőiparban sikeresen működő, építőipari alapanyagokat gyártó és forgalmazó partnerünkhöz keresünk TERÜLETI KÉPVISELŐT az észak-dunántúli területre, különösen Győr és környékére fókuszálva.

Feladatok:

  • Kis és középvállalatok, építőipari kivitelező cégek, Tüzép telepek látogatása
  • Új ügyfélszerzés
  • Rendelések felvétele
  • Tájékoztatás a termékekről, újdonságokról
  • Ügyfélkapcsolat tartás
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése
Követelmények
  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú előny)
  • 2-3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi affinitás, értékesítői véna
  • B kategóriás jogosítvány
  • Győr környéki lakhely
  • Előny: angol vagy német nyelvtudás
Előnyök

Amit a cég kínál:

  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Teljesítmény arányos bérezés (alapbér+ bónusz+gépkocsi)
  • Rugalmas időbeosztás
  • Kiemelkedően korrekt cégvezetés