Elektromos emelőgép szerelő

Referencia
5-18-40469

Egyedi rakodástechnikai gépek (pl.: bak,- híd,- futódaruk, ollós emelők gyártásával) foglalkozó partnerük keresi leendő munkatársait az alábbi pozícióba:

EMELŐGÉP SZERELŐ

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • A cég által gyártott gépek külső helyszínen történő elektromos telepítése, javítása;
  • Időszakos karbantartási feladatok elvégzése;
  • A keletkezett hibák felismerése és elhárítása;
  • A partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése.
Követelmények

Az ideális pályázó a következőkkel rendelkezik:

  • Műszaki középfokú képesítés;
  • Külső helyszínen történő munkavégzésre való nyitottság;
  • Legalább 2-3 év tapasztalat karbantartási vagy szerviztechnikus területen;
  • Nyitottság a magasban (6-10 méter) történő munkavégzésre.
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előny:

  • Emelőgép kezelő és érintésvédelmi felülvizsgáló képesítés;
  • Daruk, emelőgépek, vagy rakodógépek karbantartásában szerzett tapasztalat.
Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Kiemelkedő alapbér;
  • 13. havi fizetés;
  • Túlórák havi kifizetése;
  • Továbbképzési , beiskolázási lehetőségek;
  • Azonnali munkakezdés;
  • Vidéki munkavégzés esetén szállás biztosított;
  • Céges autó - privát használatra is.

Amennyiben gépészeti képesítéssel rendelkezel és nyitott vagy az elektronikai ismereteid bővítésére, akkor várjuk a te jelentkezésedet is!

Lokáció: Budapest, Kecskemét de vidéki munkavégzés is előfordul.

Cég telephelye: Lajosmizse