EHS vezető

Referencia
4-10-40161

Ha EHS vezetőként új kihívásokat keresel vagy eddig EHS koordinátorként dolgoztál, de szeretnél előrelépni, akkor jó hírem van! :)

Az alábbi feladatok ellátására keresünk EHS vezetőt:

  • a termelési egység teljes EHS tevékenységének irányítása,
  • 2 technikus munkájának segítése, szakmai koordinálása,
  • munkádban fóképp a munkavédelemre kell fókuszálnod, de tűzvédelemre is kiterjednek a feladataid,
  • más társgyárak EHS vezetőivel folyamatosan tartod a kapcsolatot,
  • a gyárigazgatónak és a külföldi réiós EHS vezetődnek riportálsz,

segíted az új gyártógépek és berendezések beüzemelését,

  • auditokat levezényled, veszélyes anyagok kockázatokat felméred,
  • dokumentációkat naprakészen tartod és a hatóságokkal tartod a kapcsolatot.
Követelmények

Jó eséllyel elnyerheted az állást, ha:

  • felsőfokú munkavédelmi és középfokú tűzvédelmi végzettséged van,
  • termelőüzemben min. 4 év szakmai tapasztalatot szereztél már munka- és tűzvédelmi területen,
  • angolul tudsz kommunikálni,
  • magabiztosság jellemez.
Előnyök
  • Kiváló bérezés és cafeteria juttatás, éves bónusz
  • Nagyvállalati környezet amely biztos hátteret nyújt
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség