Boltvezető

Lokáció
Szerződéstípus
Teljes munkaidős
Kapcsolat
Referencia
4-11-39859
Ezt a pozíciót archiváljuk

Partnerünk családi vállalkozásból nőtte ki magát a Balaton egyik legkedveltebb kávéházai közé. Közvetlenül a parton helyezkedik el, elég mozgalmas, forgalmas az életük.

Különféle kézműves termékeket is biztosítanak a vásárlóknak, ahova BOLTVEZETŐ kollégát keresnek!

Ezek lesznek a mindennapi feladataid:

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása;
  • Reggelik elkészítése (9:00-13:00 között)
  • Tájékoztatni fogod a vendégeket a különféle kézműves termékekről, összetevőkről, eljárásának módjáról;
  • Kialakítod a termékkínálatot, esztétikusan elrendezed a pulton lévő választékot;
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Munkarend: 1 munkanap, 1 szabadnap

Követelmények

Téged keresünk ha:

  • szeretsz a konyhában nyüzsögni, házias vagy, szívesen sütsz-főzöl
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel, szívesen mesélsz a termékekről

Előny: ha van már kereskedelemben szerzett tapasztalatod

Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Elismert kávéházhoz csatlakozhatsz, szép munkakörnyezetben dolgozhatsz;
  • Abban biztos lehetsz, hogy itt meg fognak becsülni és értékelni fogják hozzáállásodat, ötleteidet;
  • Megbeszélés szerint tudják támogatni a lakhatást, bejárást, túlórát megfelelően elszámolják.
További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/hu/job-search