Beszerzési és logisztikai koordinátor

Referencia
1-21-41148

Luxuskozmetikumokat gyártó és értékesítő partnerünk a magyar termálvíz jótékony hatásait használja fel és nyújtja a hazai és a külföldi ügyfeleiknek egyaránt. Nemzetközi csapatuk szeretne bővülni, ezért keressük hozzájuk új csapattagukat, aki BESZERZÉSI ÉS LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozíciót fog betölteni náluk.

Feladataid közé fog tartozni:

  • Alapanyagok, összetevők és csomagolóanyagok beszerzése a beszállítóktól Termék gyártásához szükséges összetevők felhasználás idejének ellenőrzése
  • Gyár készleteinek folyamatos ellenőrzése, naprakészen tartása
  • Késztermék szállításának megszervezése hazánkban és külföldre egyaránt
Követelmények

A pozíció betöltéséhez az alábbi néhány dolog elengedhetetlen:

  • Min. 2 év beszerzői, logisztikai (készletellenőrzés, fuvarszervezés) tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (közvetlen vezetőd és pár kollégád külföldi)
  • Excelben könnyen elboldogulsz (riportok, elemzések)
  • Talpraesettség, rugalmasság jellemez

Előny:

  • Kozmetikai iparágban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök

Amit a fizetésen kívül a munkádért várhatsz:

  • A cég által gyártott kozmetikumokból álló termékcsomag, arckezelések
  • Közvetlen csapat
  • Nyitottak az ötleteidre!
  • A cég folyamatosan épül és bővül, így ha hosszútávon gondolkodsz, akkor ez jó lehetőség lehet elindulni!
  • Ha nem egy láncszem szeretnél lenni a gépezetben, hanem jobban szeretnéd átlátni a folyamatokat, akkor itt megtalálod a helyed!
  • Rugalmas munkaidőre számíthatsz