Banki tanácsadó (Tiszaújváros)

Referencia
1-3-41404

Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és értékesítőként is bizonyítottál már korábban?

Partnerünk Banki tanácsadó munkakörbe keres kollégát újonnan induló tiszaújvárosi csapatába, aki szívesen segítene elkalauzolni az ügyfeleket a pénzügyek világában.

A feladatok, amik Rád várnak:

  • a bank termékeinek értékesítése lakossági ügyfélkör számára, számlavezetéssel kapcsolatos műveletek elvégzése
  • számlanyitás új vállalati ügyfelek számára
  • szerződési folyamat lebonyolítása, az ehhez kapcsolódó dokumentáció előkészítése és kezelése
  • kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel, időpontegyeztetés
  • pénzkezelési feladatok ellátása
Követelmények

Téged keresünk, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • ügyfélorientált szemléletmód jellemez, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
  • inspirálnak az értékesítési tervek
  • kitartóan kezeled a kihívásokat

További előnyt jelent:

  • értékpapír jogi vizsga
  • forint- és valuta pénztárosi vizsga
  • kereskedelmi bank fiókhálózatában vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
Előnyök

Amit kínálunk:

  • alapbér + teljesítmény alapú bónusz + pótlékok + cafeteria
  • több, mint 30 éve zavartalanul működő vállalati háttér
  • támogató vezető és összetartó csapat
  • fejlődési és karrierépítési lehetőség, hogy Te lehess a legjobb a szakmában
  • családbarát munkahely, táborozási támogatás
  • szabadidős programok, kollégák által szervezett közösségek