Analitikus vegyész

Referencia
4-4-39862

Budapesti székhelyű gyógyszer alapanyag gyártással foglalkozó partnerünkhöz keressük az alábbi pozícióra új kollégájukat:

ANALITIKUS VEGYÉSZ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • beérkező minták analitikai vizsgálata az érvényes minőségi előírások, a jóváhagyott vizsgálati módszerek szerint, valamint a még fejlesztés alatt álló módszerek alapján;
  • a vizsgálatokkal kapcsolatos adminisztrációs munkák elvégzése, a laboratóriumi munka előkészítése;
  • műszerek ellenőrzése az előírásokban meghatározott módon és időpontokban;
  • laboratóriumi eszközök tisztítása;
  • munkájához szükséges eszközök, vegyszerek beszerzésének időben történő kezdeményezése;
  • a vizsgálat során kapott adatokkal a megfelelő számítások elvégzése, az eredmények megadása;
  • új vizsgálati módszerek kidolgozása, specifikációk, minőségi előírások, vizsgálati jegyzőkönyvek készítésének kezdeményezése;
  • analitikai jelentések készítése;
  • szakirodalom figyelése;
  • a minőség-ellenőrzés működésével összefüggő egyéb feladatok megoldásában való részvétel.
Követelmények
  • Felsőfokú VEGYÉSZ vagy VEGYÉSZMÉRNÖK végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat szerves kémiai területen
  • GC és HPLC vizsgálatokban való jártasság
  • 1 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pörgős hozzáállás és precíz munkavégzés egy szokatlanul dinamikus munkahelyi környezetben, multitasking képessége nagy előny
  • Az alapbéren felül cafeteria csomag, utazási támogatás és ha 60 km-nél messzebbről költöznél, van lakhatási támogatás is
  • A gyógyszeriparon belül ennél a cégnél sokkal dinamikusabban és gyorsabban pörögnek a projektek és a folyamatok, nagyon innovatív a közeg, van lehetőség a gyárban több területen is kipróbálni magadat, nem fogsz évekre beragadni egy szakágra