Adózási munkatárs - angol nyelvismerettel - Rétság

Referencia
1-7-39689

Rétsági gyártó partnerünk megbízásából keresünk ADÓZÁSI MUNKATÁRSAT, aki a főkönyvelővel és egy könyvelő kollégával fog majd együtt dolgozni, hogy az alábbi feladatok határidőre elkészüljenek:

  • adóbevallások elkészítése minden adónemre
  • adóhatósággal kapcsolattartás
  • adóvizsgálatokban, auditokban részvétel
  • statisztikai és management riportok készítése
  • vevői követelések egyeztetése
  • intercompany egyeztetések
Követelmények
  • gazdasági felsőfokú/mérlegképes könyvelői végzettség
  • adótanácsadói képesítés előny
  • adóbevallások elkészítésében szerzett tapasztalat könyvelőként vagy adótanácsadóként
  • MAGABIZTOS ANGOL NYELVISMERET, írásban és szóban is kell használni
  • Excel tudás
  • Apolló ismeret előny
Előnyök
  • változatos feladatok, önálló munkavégzés
  • béren felüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség