Adminisztrációs munkatárs angol nyelvtudással

Referencia
1-1-40576

Multinacionális, gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk törzskönyvezési asszisztenst.

Feladatok:

  • engedélyek megszerzése és teljes körű gondozása
  • beadványok készítése
  • csomagolóanyagok és betegtájékoztatók helyességének ellenőrzése
  • a dán társosztállyal egyeztetés
  • kapcsolattartás a nemzetközi hatóságokkal és a védjegytulajdonosokkal
Követelmények
  • legalább középfokú végzettség;
  • adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • felhasználási szintű számítógépes ismeretek
Előnyök

Amiről a cég gondoskodik:

  • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyrő
  • Versenyképes bérezésről és havi teljesítményalapú bónuszról;
  • 100%-os utazástámogatásról (vidékről is) és választható cafeteriáról;
  • Éves bérfejlesztésről;
  • Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők