Adminisztrációs csoportvezető (Százhalombatta)

Referencia
1-1-41791

Tartályos fuvarozással foglalkozó partnerünk százhalombattai irodájába keressük a csapat új ADMINISZTRÁCIÓS CSOPORTVEZETŐJÉT, aki pontosságával és proaktív hozzáállásával segíti a cég mindennapi működését.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Adminisztratív csapat munkájának felügyelete
  • Munkaerő toborzás, személyi dossziék kezelése, munkavállalókkal kapcsolatos eljárások felügyelete
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtést végző külsős céggel, beszállítókkal és az anyavállalattal
  • Számlázás felügyelete
  • Jelentésekhez szükséges adatok beszerzése, összefoglalása és riportálása
  • Ügyvezető munkájának segítése
  • Menedzsmenttel, üzemvitellel kapcsolatos folyamatok működésének biztosítása
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (lehetőleg gazdasági)
  • Felsőfokon használod az angol nyelvet szóban és írásban is
  • Irodavezetői vagy vezetői asszisztensi pozícióban már szereztél tapasztalatot
  • Pénzügyi szemléletmód jellemez

Előnyt jelenthet:

  • Francia nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete
Előnyök

Mit kínál a cég?

  • Alapbéreden felül cafeteriával is számolhatsz
  • Bejárásodat támogatják (amennyiben közigazgatási határon túlról járnál be)
  • Év végi bónusz
  • Beleláthatsz egy nemzetközi vállalat mindennapjaiba