Administrative Assistant

Referencia
1-1-39923

Szereted ha összetettek és változatosak a feladataid? Hatékonyan és effektíven dolgozol hiszen magad is céltudatos személyiség vagy?

Partnerünk elektronikai érzékelők és csatlakozók gyártásával foglalkoznak és hozzájuk keressük azt a személyt, aki az alábbi feladatokért lenne felelős:

  • munkaügyi feladatok ellátása,
  • új munkavállalók beléptetése,
  • könyvelőkkel való kapcsolattartás,
  • orvosi munkaképességi tesztek szervezése,
  • kilépő papírok intézése
  • bérszámfejtés előkészítése,
  • számlakezelés,
  • beérkező telefonok fogadása,
  • posta intézése,
  • logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása.
Követelmények

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik:

  • legalább 4-5 éves tapasztalattal rendelkeznek a felsorolt feladatokban,
  • középfokú szinten beszélik az angolt.
Előnyök

Miért érdemes megpályáznod ezt a lehetőséget?

  • nemzetközi, biztos háttér,
  • kiemelkedő bérezés,
  • hosszú távú lehetőség,
  • akár azonnal kezdhetsz.