Vegyésztechnikus

Referencia
4-4-39356

Csatlakozz egy tatabányai elektromos autóipari beszállító cég dinamikusan bővülő csapatába az alábbi pozícióban:

LABORTECHNIKUS - VEGYI TERÜLETEN

Az alábbi feladatok várnak Rád ebben a pozícióban:

  • Bejövő mintaanyagok és gyártásközi minták ellenőrzése és minősítése;
  • Kémiai laborvizsgálatok elvégzése: tisztaság, PH, koncentráció, vezetőképesség stb.
  • Használt mérőeszközök: spektrométer (ICP-OES), IC (vezetőképesség méréséhez), TOC (szerves szén mérése) stb.
  • A mérések dokumentálása, elemzések, riportok készítése az eredményekből.
  • A termelés támogatása. Fejlesztési lehetőségek feltárása minőségi, módszertani területen illetve folyamatokra vonatkozóan.
Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú vegyipari képesítés esetén 1 év tapasztalat;
  • Szakirányú végzettség hiányában minimum 3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat;
  • Titrálásban szerzett tapasztalat;
  • Kromatográfiai vizsgálatban szerzett tapasztalat.
  • Átlagon felüli juttatási csomag (Alapbér, étkezéstámogatás, cafeteria, műszakpótlék);
  • Munkába járás támogatása: autóval: 15 Ft/Km, tömegközlekedéssel: bérlet 86%-a;
  • Új munkakörnyezet, modern körülmények;
  • Fejlődési, előrelépési lehetőségek;
  • Munkarend: 8 órás műszakok (Kezdések heti váltásban: 7:00, 8:00, 12:00)

Munkavégzés helye: Tatabánya