Vegyésztechnikus (zöldmezős beruházás)

Elhelyezkedés
Üzleti Szektor
Szerződéstípus
Teljes munkaidős
Közzétett
Kapcsolat
Referencia
4-4-39356
Ezt a pozíciót archiváljuk

Zöldmezős, elektromos autóipari beruházás most épülő gyárába és csapatába keresünk

Labortechnikus munkatársat.

Az alábbi feladatok várnak Rád ebben a pozícióban:

Bejövő mintaanyagok és gyártásközi minták ellenőrzése és minősítése

Kémiai laborvizsgálatok elvégzése: tisztaság, PH, koncentráció, vezetőképesség stb.

Használt mérőeszközök: spektrométer (ICP-OES), IC (vezetőképesség méréséhez), TOC (szerves szén mérése) stb.

A mérések dokumentálása, elemzések, riportok készítése az eredményekből.

A termelés támogatása. Fejlesztési lehetőségek feltárása minőségi, módszertani területen illetve folyamatokra vonatkozóan.

Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalat
  • A jövő iparágában dolgozhatsz modern környezetben, modern berendezésekkel. -Versenyképes bérezés.
További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/hu/job-search