Számlázási koordinátor/Pénzügyi asszisztens (6-8óra/nap)

Referencia
1-14-39252

Nagy múltú, nemzetközi ügyvédi iroda bővülés miatt keresi új munkatársát egy angolul jól beszélő, jó kommunikációs és analitikus képességgel rendelkező kolléga személyében.

Aki elnyeri ezt a lehetőséget, az alábbi feladatokért lesz felelős a gazdasági vezető irányítása mellett:

- szerződésnek megfelelő számlázás és az ehhez kapcsolatos adminisztráció
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, az ügyvédekkel
- kintlévőségkezelés
- számlareklamációk kezelése
- pénzügyi jelentések készítése, adatgyűjtés, elemzések készítése
- egyenlegközlők készítése
- házipénztár kezelése

Követelmények

- felsőfokú gazdasági végzettség
- 1-3 év pénzügyi, számlázási, könyvelési területen szerzett tapasztalat (ügyvédi irodai tapasztalat nagy előnyt jelent)
- magabiztos szakmai angol nyelvtudás (írásban és szóban is kell használni napi szinten)
- Word, Excel tudás
- proaktivitás, magabiztosság, pontosság és precizitás

Előnyök

- kiemelkedő bérezés
- elismerés, szakmai fejlődési lehetőség
- multinacionális közeg
- szakirányú tréningek, mentorprogram
- angol napi szintű használata
- jó megközelíthetőség