Senior Controller

Referencia
1-11-39440

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb laborhálózatát üzemelteti, hazánkban 16 céggel rendelkező cégcsoport. Jelenleg a laboreszköz gyártással és fejlesztéssel foglalkozó cégük számára keresünk egy szuper szenior Kontrollert, aki a gazdasági vezető jobbkeze lehet. Ha vágyik egy kihívásra, ahol a folyamatok alakításába beleszólása van, ahol a vállalatirányítási rendszer bevezetésében is részt vehet és önállóan felelhet cégek kontrollingjáért, akkor ez az Ön lehetősége, ne habozzon jelentkezni!

Feladatok:

  • tervezés és riportálás
  • havi zárás támogatása
  • 7-10 ország folyamatainak egységesítése
  • új beszámolási és döntéstámogatási rendszer kialakítása
  • konszolidáció
Követelmények
  • legalább 5 éves vállalati (preferáltan gyártó cégnék szerzett) kontrolling tapasztalat
  • financial és business kontrollingban szerzett ismeretek
  • folyékony angol nyelvtudás
  • önálló, agilis hozzáállás, terhelhetőség
  • tenni akarás, megoldásorientált személyiség
  • remek tárgyalási és kommunikációs készségek
  • kontrolling terület mély ismerete, hogy a folyamatokat fejleszteni is tudja
Előnyök
  • magasfokú önállóság és felelősségvállalási lehetőség
  • változatos munkakör
  • rugalmas munkarend