Pénzügyi és számviteli munkatárs

Referencia
1-7-39525

Pénzügy vagy számvitel? Ha nem tudsz köztük dönteni, jó helyen jársz! IT eszköz lízinggel foglalkozó, nemzetközileg ismert partnerünk számára keressük azt a pénzügy-számviteli asszisztenst, határozott időre (2 évre) aki az alábbi feladatok ellátásáért lesz felelős;

Pénzügy:

  • számlázási tevékenység (kiállítás, generálás, stornózás)
  • biztosításhoz kapcsolódó teljeskörű tevékenység
  • biztosítási események riportálása az anyacég felé
  • kintlévőségkezelés
  • csoportos beszedési azonosítók ellenőrzése, jelzése
  • egyenlegközlők küldése, kezelése
  • adatvédelmi feladatok (szabályzatok kezelése, ügyvédi kapcsolattartás)

Számvitel:

  • bejövő utalások könyvelése
  • szállítói számlák könyvelése
  • bankkivonatok könyvelése
  • negyedéves zárásban való aktív részvétel
  • könyvelő támogatása
Követelmények

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás (céges belső kommunikáció angol)
  • tanulási vágy pénzügy,számvitel területen
  • min. 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség, precizitás, önálló munkavégzés
Előnyök

Az érdekes feladatok mellett még ezekre számíthatsz:

  • versenyképes alapfizetés és kétféle elérhető bónusz
  • erős juttatási csomag: egészségpénztári hozzájárulás, SZÉP kártya, BKV bérlet
  • angol nyelvtudásod szinten tarthatod és fejlesztheted is
  • szuper,családias méretű közösség, rendszeres csapatépítők és team ebédek
  • modern környezet könnyű megközelíthetőséggel, korszerű munkaeszközök, irodai masszázslehetőség, friss gyümölcs minden nap