Műszaki rajzoló

Referencia
4-5-39467

Budapest szívében található multinacionális hátterű tervező irodába Műszaki rajzolót keresünk.

Fő profiljuk a 3D modellezés, acélszerkezetek tervezése, kivitelezéshez szükséges műszaki dokumentációk, rajzok elkészítése.

Feladataid lesznek:

  • műszaki dokumentációk alapos megértése
  • 3D modellekből részletes gyártmányi tervek, rajzok készítése
  • modellező kollégák munkájának segítése
  • BIM szoftverekben való rajzok készítése (főleg Tekla, Revit)
Követelmények
  • Technikusi vagy építőmérnöki végzettség
  • Előny: ha van már modellezésben, rajzolási tapasztalatod. Ha acél területen, még szuperebb!
  • Mivel a külföldi kollégáid is lesznek, így fontos, hogy angolul ki tudd magad fejezni szóban is
  • Ismerj 3D modellezési szoftvereket (pl.: Inventor, AutoCAD, előny: Tekla, Revit)

AKÁR PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előnyök
  • Igazán könnyen megközelíthető iroda a belváros szívében
  • Kb. 10 fős az iroda, jól fogod magad érezni, ha szereted a családiasabb, barátságosabb légkört
  • Angol nyelvtudásod itt garantáltan nem fog elvészni

A koronavírus idején is fogadjuk a pályázatokat, szívesen adunk bővebb információt az álláslehetőségről.

Munkábaállásra a járvány után lesz lehetőség.