Főkönyvi könyvelő - Székesfehérvár

Elhelyezkedés
Üzleti Szektor
Szerződéstípus
Teljes munkaidős
Közzétett
Kapcsolat
Referencia
1-7-39486

Dinamikusan fejlődő székesfehérvári gyártó partnerünk 6 fős pénzügy csapatába keressük azt a lelkes, tanulni vágyó KÖNYVELŐ kollégát, aki tapasztalatától függően az alábbi feladatokban vesz majd részt:

  • bejövő számlák könyvelése és az ehhez tartozó feladatok ellátása
  • beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás
  • részvétel az éves leltár ellenőrzésben
  • bank könyvelés
  • adóbevallások elkészítése
  • auditokban való részvétel
  • főkönyvelő munkájának támogatása
Követelmények
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvismeret (inkább írásban kell majd használni de lesz egy interjú külföldi kollégával)
  • 1-3 év könyvelői tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk, a feladat a jelentkezők tapasztalatának megfelelően lesz testre szabva
  • Excel ismeret
  • határozott, rugalmas személyiség, jó kommunikációs képesség
Előnyök
  • határozott idejű szerződés
  • versenyképes fizetés
  • nettó 25 000/hó cafeteria
  • 5 % bónusz
  • bejárás támogatása
  • munka-magánélet egyensúly, nem jellemző a túlóra
  • kiváló munkakörnyezet
További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/hu/job-search