HR Asszisztens (Talent Sourcer)

Referencia
1-22-38693

Pályakezdő vagy és vonz a HR világa? Teljes munkaidőt tudsz már vállalni? Szeretnél elindulni a szakmában, de nincs még tapasztalatod? No problem!

Lelkes, tanulni és tapasztalni vágyó, nyitott juniorok jelentkezését várjuk, akik teljes munkaidőben tudják vállalni, hogy elsajátítják a “recruitment” fortélyait.

  • Recruitment , #SSC , #STS #OTC – ne ess kétségbe, ha ebből még nem értesz semmit, minden szükséges ismeret elsajátításában támogatunk Téged!

Toborzási terület: Üzleti szolgáltató központok (SSC, BSC)

Amiért ajánljuk a megjelölt szakterületet: garantáltan jelölt-biztos, széles spektrum (junioroktól a felső vezetőig), lehetőség sokszínű szakmai hátterek megismerésére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Kiválasztási projektek támogatása
  • Jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel
  • Telefonos előszűrés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése
Követelmények
  • Felsőfokú tanulmányok (nem kötelező a szakirányú végzettség)
  • Angol magabiztos nyelvtudás
  • Toborzás kiválasztás és SSC terület iránti érdeklődés
  • Pozitív, nyitott, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
Előnyök
  • Cafeteria csomag és kiemelkedő bónusz rendszer
  • Startup hangulatú, jól felszerelt belvárosi iroda az Ybl Palotában
  • A csapat: befogadó, pörgős, támogató, profi
  • Mentorok, akiktől elsajátíthatod, amit a tankönyvekben nem találsz meg a szakmáról
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség belső tréningek keretei között is
  • Szuper online eszközök és rendszerek, amik megkönnyítik a munkádat
  • Házi versenyek és inszentív programok
  • Szervezett csapatépítők és random fröccsözések
  • Home office