Épületüzemeltető / Épületkarbantartó

Referencia
4-10-39517

Szeretnéd átlátni hogyan működik megfelelően egy komplett épület? Szeretnéd kézben tartani a légkezelő rendszert, érzékelőket, jeladókat tehát tényleg mindent, ami a gépészethez és az elektronikához köthető?

Ha a válaszod igen, akkor olvass tovább!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • kb. 2000 m2-es irodaház zökkenőmentes működésért leszel felelős,
  • ellenőrzöd, hogy megfelelő-e a hőmérséklet, hűtés-fűtés, áram- és vízellátás stb.
  • ha problémát észlelsz/hibabejelentést kapsz, akkor megpróbálod magad megoldani vagy felveszed a kapcsolatot a megfelelő szakemberrel
  • segíted és ellenőrzöd az alvállalkozó munkáját, hogy a hiba minél előbb megoldódjon
  • megtervezed a karbantartásokat, hogy lehetőleg minél kevesebb hiba forduljon elő (így Neked is könnyebb dolgod lesz :) )

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Követelmények
  • középfokú/technikusi végzettség gépészeti vagy elektronikai területen,
  • min. 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben (pl.: vízvezeték/villany/hűtés-fűtés/klímaszerelés, általános épületkarbantartás)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret: Word, Excel, internethasználat
  • megbízhatóság, jó kommunikációs készség és kíváncsiság jellemez pl.: ha nem tudsz valamit, akkor utánaolvasol a neten

Előny:

  • ha elédkerül egy műszaki rajz, az nem fog ki rajtad és el tudod olvasni
  • angolul elboldogulsz pl.: angol nyelvű dokumentáció, külföldi vendégek hibabejelentését megérted
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • jó tapasztalatot szerezhetsz azzal, hogy egyedül tudsz működtetni egy irodaházat
  • természetesen teljesen bejelentett munkabérre számíthatsz
  • közelben kantin étkezési lehetőséggel tudsz élni, de rendelni is lehet az irodaházba, ha az szimpatikusabb

A koronavírus idején is fogadjuk a pályázatokat, szívesen adunk bővebb információt az álláslehetőségről.

Munkábaállásra a járvány után lesz lehetőség.