Üzemeltetési asszisztens

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
103-1-42000
This position is archived.
Job description

Európa-szerte több, mint 2000 üzlettel rendelkező, német hátterű partnerünkhöz keresünk Üzemeltetési asszisztens pozícióba kollégát, aki szervezettségével és talpraesettségével segíti a területi kollégák mindennapjait.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Az üzlethálózat kialakításáért felelős kollégák adminisztratív és szervezési háttértámogatása
  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása (bejövő számlák ellenőrzése, kimenő számlák elkészítése)
  • Bérbeadókkal, hivatalokkal való kapcsolattartás
  • Ajánlatok bekérése kivitelezőktől, megrendelések kiadása
  • Kárigényekkel kapcsolatos ügyintézés, szakmunkák megrendelése
Requirements

Biztosan el tudod látni a feladatokat, ha:

  • Kiemelt figyelmet fordítasz a feladatok pontos elvégzésére
  • Legalább középszinten használod a német nyelvet (szóban és írásban)
  • Műszaki affinitás és proaktív hozzáállás jellemez
  • Hasonló területen szereztél már tapasztalatot
Benefits

Amiért megéri jelentkezned:

  • Csábító alapbér
  • Munkádat Home Officeból is végezheted
  • A cég minden eszközt biztosít a munkavégzéshez: laptop, telefon, nyomtató, scanner
  • Külföldön tartott tréningeken vehetsz részt
  • Részese lehetsz egy nemzetközi, dinamikus és barátságos csapatnak
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search