Stratégiai beszerző

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
103-20-42751
This position is archived.
Job description

Beléptetési rendszerekkel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk stratégiai beszerző pozícióba új munkatársat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A regionális és helyi beszerzési és beszállítói stratégiák kidolgozása és végrehajtása
  • Anyagkezelés fenntartása különböző kategóriájú szolgáltatások és áruk körében
  • Folyamatos piaci megfigyelés az árak, beszállítók és termékfejlesztés szempontjából
  • Munkakapcsolatok kiépítése beszállítókkal és külső partnerekkel
  • A kategóriakezelés követelményeinek kiépítése a globális stratégiákhoz
  • Európai üzleti utakon való részvétel
Requirements

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Folyékonyan kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • Legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezel a műszaki cikkek beszerzésében, ismered a nemzetközi piacot
  • Jártas vagy a beszerzési stratégiák kiépítésében
  • Rendelkezel műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettséggel
  • Kiválóan építesz ki új kapcsolatokat nemzetközi szinten is
  • Haladó szinten ismered a Microsoft Office termékeket, különösen az Excel-t
  • Precízen dolgozol, remekül szervezel és szívesen dolgozol csapatban
Benefits

Az alábbi juttatásokkal honorálják a munkád:

  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Céges telefon, laptop
  • Home office
  • Karrierépítési lehetőség
  • Cégen belüli és külsős továbbképzések
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search