Projektvezető

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-0-43169
This position is archived.
Job description

Megbízó partnerünk egy több ezer fős vállalat magyarországi képviselete. Eredményeikkel és mérnöki fejlesztési központjuk innovációival egyaránt hozzájárulnak a jövő autóipari termékeinek megalkotásához. Most PROJEKTVEZETŐ pozícióba keresem új kollégájukat

Milyen feladatok várnak rád?

  • Új autóipari alkatrészek fejlesztését fogod koordinálni.
  • Először is meg kell nyernünk a projektet az autógyártónál. Ezt az üzletszerző folyamatot műszaki oldalról fogod támogatni.
  • Projekt megtervezése és koordinálása. Ebben a fázisban összehangoltan irányítod a projekt csapatot (fejlesztő mérnökség, beszerzés, mintagyár, teszt, gyártás, logisztika, quality, stb.) annak érdekében, hogy a termék tömeggyártásba kerüljön a tervezett időre, a tervezett költségen, és természetesen tudja is, amit elvár az autógyár.
  • Te leszel az autógyár felé az elsődleges technikai kontakt. Tájékoztatod őket a projekt státuszáról, és elősegíted az esetleges problémák megoldását.
Requirements

Megéri jelentkezned, ha:

  • Szereztél már tapasztalatot hasonló pozícióban
  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van, amit az ügyfelekkel való kommunikáció során kamatoztatni is tudnád
Benefits

Munkádért cserébe amire számíthatsz:

  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Cafetéria, munkába járás támogatás
  • Éves bónusz és Medicover tagság
  • Összetartó és támogató csapat tagja lehetsz, ahol szívesen várják ötleteid
  • Folyamatos fejlődés érdekében különböző tanfolyamokon vehetsz részt
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search