IT Projektmenedzser

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-40176
This position is archived.
Job description

Partnerünk saját fejlesztésű, piacvezető terméke, ügyfél-azonosítást, valamint online szerződéskötéshez elektronikus aláírást biztosít az ügyfeleik számára, on premise és cloud alapon.

Főbb feladatok, munkák:

  • a meglévő és új partnerek által támasztott szoftverfejlesztési projektek becsatornázása szervezeten belülre
  • a szoftverfejlesztésre érkező üzleti igények felmérése és funkcionális specifikálása a megrendelői elvárások figyelembe vételével
  • közreműködés a szoftverfejlesztés igények informatikai feladatainak beazonosításában és kidolgozásában
  • a szoftverfejlesztési projektek projektmenedzsmentje a szervezeten kívüli és belüli stakeholderek bevonásával
  • a szoftverfejlesztés során jelentkező nem fejlesztési feladatokba történő bevonódás és végrehajtásának támogatása
  • a projekt adminisztrációs és jelentési rendszereinek működtetése
Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • IT projektmenedzsmentbenszerzett tapasztalat (minimum 3 év)
  • projektmenedzsment módszertanok ismerete
  • tárgyalás szintű angol nyelvtudás

előnyt jelent:

  • szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • IT projektekben való részvétel banknál vagy telekommunikációs vállalatnál
  • szoftverfejlesztéshez és projektmenedzsmenthez kapcsolódó képesítések, tanúsítványok (PMP, Scrum master, stb.)
  • konténerizációs (docker, kubernetes, openshift) technológiával működő alkalmazásokban szerzett jártasság
  • rendszerek közötti integrációs interfészek építésében szerzett tapasztalat
Benefits

Amit kínálunk:

  • hazánk egyik leggyorsabban fejlődő fintech scaleup-jának csapattagja lehetsz, ahol tapasztalt, tehetséges, agilis és rendkívül motivált fiatalokból álló csapattal dolgozhatsz együtt
  • magas minőségű, „cutting edge technology” terméken dolgozhatsz
  • kiemelkedő hazai és nemzetközi referenciák és projektek
  • a kreatív ötleteket mindig támogató innovatív és bővülő szervezet
  • elsősorban irodai, de home office munkavégzés is támogatott
  • folyamatos szakmai támogatás, továbbképzés, tanfolyamok
  • modern, fiatalos munkakörnyezet, kiváló megközelíthetőséggel és gyönyörű panorámával
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search