Pénzügyi munkatárs

Location
Contract Type
Full-time
Reference
1-7-40420
This position is archived.
Job description

Partnerünk megbízásából keresünk magabiztos angol nyelvtudással, PÉNZÜGYI MUNKATÁRSAT Paksra.

Pénzügyi munkatársként az alábbi feladatok várnak RÁD:

  • Szállítói számlák kezelése
  • Banki ügyletek kezelése
  • Vevői számlák kezelése
  • Házipénztár kezelése
  • Időszaki zárási munkák támogatása
  • Együttműködés a kivitelezési és gépészeti részleggel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok, kimutatások készítése a vezetőség és hatóságok, hivatalok felé
  • Ideiglenes iparűzési adó ügyintézése
  • Munkaügyi adminisztráció
Requirements

Amire szükséged lesz:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Legalább két éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, nyitottság az újdonság és a változás iránt
Benefits

Amire biztosan számíthatsz az alapbéren felül:

  • Laptop
  • Mobil
  • Bejárási támogatás
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search