Kereskedelmi asszisztens

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-6-39540
This position is archived.
Job description

Összetartó csapatra vágysz? Kereskedelmi területen szeretnél dolgozni? Anyagilag is szeretnél motiválva lenni?

Ügyfelünk nemzetközi vevőkörrel rendelkező regionális disztribúciós központjába keresi új csapattagját

munkakörbe.

Ebben a pozícióban a következő feladatokra számíthatsz:

  • Műszaki tartalmú kereskedelmi ajánlatokat készítése, kiadása és a vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése.
  • Szorosan együttműködésben leszel az értékesítési csapattal és részükre az árkalkulációkat biztosítani fogod.
  • A vevői megrendelések visszaigazolása és folyamatos nyomon követése és ehhez kapcsolódóan a vevővel történő kapcsolattartás telefonon és írásban is a feladatkörödbe fog tartozni.
  • A legoptimálisabb beszerzési forrást megtalálása (gyár, testvárvállalat) annak érdekében., hogy az ügyfél a lehető legjobb szolgáltatást (ár/szállítás határidő) kapja.
  • Áruösszesítők készítése, számlázás.
Requirements

A munkakör sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Ideálisan befejezett felsőfokú tanulmányok, de ettől el tudunk tekinteni, ha a többi pontban profi vagy.
  • Műszaki háttér/érzék/affinitás a forgalmazott termék megértése miatt. A kollegák segíteni fognak a betanulásban és az ismeretek elsajátításában de ehhez a Te nyitottságodra is szükség lesz.
  • A vevők zöme más kelet-európai országban van, így a velük és külföldi kollegákkal történő kommunikációhoz nélkülözhetetlen az aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás!
  • Román vagy cseh nyelvtudás előnyt jelent a vevőkörből adódóan
  • A kalkulációk egy részét Excelben kell elkészíteni, így erős felhasználói szintű Excel tudásra is szükség van.
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Ha jó barátságban állsz a számokkal is, logikus gondolkodás jellemez, precíz és pörgős vagy és nem riadsz meg a műszaki paraméterektől akkor sikeres lehetsz ebben a munkakörben.
Benefits

Amit Partnerünk kínál:

  • Itt a helyed ha vidám, összetartó közegben szeretnél dolgozni és kereskedelmi területen tervezed a jövődet.
  • Ha egy sikeres és növekvő cégnél szeretnél dolgozni.
  • A bruttó alapbér mellett havi bónusszal és átlagon felüli cafeteriával is honorálják munkádat.
  • Munkavégzés helye: Törökbálint. A munkahely Budapestről autóval, BKV-val és vonattal is megközelíthető.
  • Betanulás után home office-ban történő munkavégzésre is van lehetőség eseti jelleggel.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search