Épületkarbantartó - 1 műszak

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-18-40136
Job description

Légy része a kezdetektől partnerünk belső csapatának és alapozd meg, vagy folytasd karrieredet egy, a jövő autóipara számára gyártó, újonnan hazánkba települt nemzetközi vállalatnál az alábbi pozícióban:

ÉPÜLETKARBANTARTÓ

Feladataid lesznek:

  • Üzem épületvillamossági karbantartása;
  • Részvétel a gyártógépek telepítésében, karbantartásában;
  • Külső karbantartó céggel való szoros együttműködés, kapcsolattartás;
  • Karbantartási folyamatok adminisztrációja.
Requirements

Elvárások:

  • Kötépfokú elektronikai képesítés megléte;
  • Legalább 1 év tapasztalat gyártógépek elektronika és mechanikai karbantartásában;
Benefits

Amit a cég kínál:

  • Alapbéren felül nettó 30 000 Ft-os havi cafeteria keret;
  • Újonnan induló gyártás innovatív technológiával;
  • Bejárás támogatás: 12 Ft/Km, vagy bérlet 86%-a.
  • Fejlődési lehetőségek;
  • Hétfőtől péntekig tartó munkahét.

Munkarend: 1 műszak (8:00 - 17:00)

Munkavégzés helye: Sóskút

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search