Gyártástervező

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-18-41824
This position is archived.
Job description

Régóta gondolkozol azon, hogy külföldön szerencsét próbálnál? Szívesen maradnál az Európai Unión belül és mozdulnál nyugat felé?

Van számodra egy szuper lehetőségünk: nemzetközi partnerünk az autóipari szegmensben gyárt prémium üvegfelületeket luxus autó márkák, teherautók és versenyautók számára. Belgiumban két telephelyen folyik a gyártás, ahol nagy létszám bővülésben vannak.

Az alábbi feladatkörbe keressük új kollégájukat:

GYÁRTÁSTERVEZŐ

Feladataid lesznek:

  • döntéshozatali folyamatok koordinálása
  • gyártási folyamatok tervezése a keresleti követelmények alapján
  • gyártási megrendelések nyomon követése
  • üzleti támogatás nyújtása az üzem kapacitása érdekében
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • készletszint optimalizálása
  • gyártásellenőrzés
  • beszámolók készítése a műveleti vezető és az igazgató felé
Requirements
  • Felsőfokú mérnöki vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, mellyel magabiztosan helyt állnál egy nemzetközi munkakörnyezetben
  • Min. 3 év tapasztalat tervezés, rakátorzás, export területen
  • ISO IATF ismerete
Benefits
  • Azon túl, hogy nemzetközi munkakörnyezetben dolgozhatsz egy nívós és magas minőségű termékeket gyártó vállalatnál, a magyarországi béred minimum kétszeresét tudod kinn megkeresni
  • Ha egyedül, ha családoddal költöznél, mind anyagi, mind erőforrásbeli támogatást nyújt a cég
  • Az első két hónap lakhatását ők fizetik és biztosítják (hotel/Airbnb)
  • 39 órás munkahét és éves szabadság biztosítása (átlag 27 nap), évenkénti hazalátogatási költség
  • Fix 13. havi fizetés és egészségbiztosítás
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search