Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
101-10-43884
Job description

Nemzetközi partnerünk az elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője.

Budapest közelében található gyártóegységükbe keresünk most hozzájuk Gyártásközi Minőségügyi mérnök kollégát.

Főbb feladataid közé fognak tartozni az alábbiak:

  • Minőségellenőrzési terv és hibakatalógus/adatbázis készítése és karbantartása
  • A folyamat közbeni és a végső átvételi ellenőrök tevékenységének irányítása és felügyelete
  • Az ellenőrzéssel kapcsolatos eljárások naprakészen tartása, képzése és hatékonyságuk mérése
  • Biztosítani kell, hogy a gyártósori selejtek egyértelműen a hibakategóriák szerint legyenek elrendezve, selejtszám csökkentése
  • A belső minőségi problémák és a vevői reklamációk kezelése
  • A napi belső minőségügyi jelentések elkészítése
  • Belső és külső auditok támogatása és azokban való részvétel
Requirements

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • minimum 3 éves tapasztalat minősbiztosítás területén
  • magabiztos angol nyelvtudás, ami írásban és szóban is bátran használsz
  • felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • ISO 9001, 14001, 8D, 5-Why, Ishikawa ismerete
Benefits

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Egy stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy változatos, innovatív környezetben, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget is.
  • Alapbéren felüli cafetéria és bejárástámogatás is jár
  • Szemüvegtámogatás, egészségügyi csomag és egyéb plusz támogatással járulnak hozzá szellemi és fizikai egészséged megőrzéséhez.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search