Fuvarszervező

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-21-41864
This position is archived.
Job description

Nemzetközi gyártópartnerünkhöz keresünk új kollégát FUVARSZERVEZŐ személyében. Ha szívesen dolgoznál autóipari szektorban, és a kisujjadban van a logisztika, ezt a pozíciót a te figyelmedbe ajánljuk!

Lássuk, hogyan alakul majd a feladatköröd fuvarszervezőként:

  • folyamatos kapcsolatban állsz a cég logisztikai szolgáltatójával a vevői megrendelések kapcsán,
  • megszervezed a kiszállításokat, törekedve a költséghatékonyságra és határidők betartására,
  • szemmel tartod a szállítmányokat,
  • a szükséges dokumentumokat készíted elő (pl. szállítólevél, számla)
  • adminisztrációs feladatokat látsz el SAP-ban.
Requirements

Te lehetsz az ideális jelentkező, amennyiben:

  • rendelkezel közép- vagy felsőfokú végzettséggel (logisztikai végzettség előny),
  • kommunikációképes az angol nyelvtudásod,
  • szereztél már 2-3 év tapasztalatot hasonló területen,
  • dolgoztál már SAP-ban.
Benefits

Munkádat az alábbiakkal honorálják:

  • rugalmas munkaidőben dolgozhatsz (törzsidő: 10:00-15:00),
  • költözés esetén albérlet támogatást vehetsz igénybe, ingázás esetén céges buszjáratot biztosítanak (Budapestről és a környező településekről), illetve ha inkább kocsiba pattannál, akkor 25 Ft/km-rel támogatják a költségeket,
  • helyi meleg étkezési lehetőséget biztosítanak számodra, ráadásul 2 fogásos, választható menüvel,
  • a cafeteria mellett év közben és év végén is gazdagodhatsz némi bónusszal.

3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül jelentkezned:

  • Hasznos tanácsokkal látunk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen)
  • Azért vagyunk, hogy gördülékenyebben, gyorsabban lezajlódjon a kiválasztási folyamat és abban biztos lehetsz, kapni fogsz visszajelzést, akár pozitív, akár negatív kimenetelről van szó
  • Amennyiben a nálunk történő beszélgetés után úgy érzed, hogy mégsem szeretnél pályázni, akkor sincs semmi gond, így legalább később már könnyebben tudunk megkeresni elképzeléseidhez passzoló lehetőségekkel
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search