Folyamatmérnök

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-10-41255
Job description

Örs vezért teréről (akár céges busszal) 20 perc alatt megközelíthető nemzetközi gyártó partnerünkhöz keresünk frissdiplomás illetve néhány év tapasztalattal rendelkező mérnököket FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba.

Az alábbi feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban:

  • különböző gyártási folyamatok megismerése (fröccsöntés, összeszerelés, csomagolás),
  • meglévő gyártósorok hatékonyságának növelése, fejlesztése,
  • gyártási folyamatok figyelemmel kísérése és optimalizálása,
  • folyamatok során felmerülő hibák kiszűrése, megvizsgálása,
  • legjobb gyakorlatok, praktikák átvétele egyéb gyárakból, külföldi kiküldetésekben való részvétel,
  • gyártósorok áttelepítése más országokból,
  • részvétel a gyári projektekben (rövid időn belül saját projektek vezetése),
  • minőségügyi, illetve gyártási dokumentációk elkészítése.
Requirements

Ha pedig ezek is stimmelnek, jó eséllyel te lehetsz a befutó jelölt:

  • befejezett felsőfokú mérnöki / műszaki menedzseri BSc vagy MSc tanulmányok,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • lehetsz pályakezdő is, de az sem gond ha szereztél már néhány év tapasztalatot gyakornokként,
  • úgy gondolod, hogy erős vezetői és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel.
Benefits

Mivel jutalmazzák befektetett munkádat?

  • felelősségteljes feladataid lesznek, tényleges karrierúttal és előrelépési lehetőséggel,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • az alapbéren kívül cafeteria és 13. havi fizetés,
  • munkábajárási támgatás céges bussza Budapestről, vagy 15 Ft / km,
  • élet,-és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár, apasági célú fizetett távollét, széleskörű képzési és fejlődési tréningprogram.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search