Beszerző

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-21-41554
This position is archived.
Job description

Nemzetközi, stabil iparágban dolgozó gyártópartnerünk új csapattagját keressük BESZERZŐ munkakörbe!

Feladataid lesznek:

  • gyártási alap- és segédanyagok beszerzése,
  • magyar és külföldi beszállítókkal történő kapcsolattartás,
  • termeléstervező és a szállítmányozó kollégáiddal szoros együttműködés,
  • készletszintek folyamatos nyomonkövetése, SAP-ban adatok frissítése,
  • negyedéves leltárokban való részvétel.
Requirements

Amivel Te lehetsz a befutó pályázó:

  • közép- vagy felsőfokú végzettséged van,
  • beszerzésben min. 1 éves tapasztalat van már a hátad mögött,
  • angol nyelven sem adnak el, szóban és írásban meg tudod értetni magad,
  • precíz, proaktív hozzáállás jellemez.

Előny:

  • SAP-ban már dolgoztál
Benefits

Alapbéren kívül amire számíthatsz:

  • nemzetközi, stabil háttér, mégis barátságos közeg,
  • angol nyelvet tényleg rendszeresen használhatod (közvetlen feletteseddel, beszállítókkal)
  • cafeteria (Szép-kártya/ Edenred/ bölcsi és ovi támogatás)
  • ajándék és kedvezményes dolgozói csomagok,
  • 15 Ft/km bejárástámogatás vagy a tömegközlekedés a tv. által meghatározott módon történő kifizetése.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search