Beszerző

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-20-41531
This position is archived.
Job description

Nemzetközi, fém és műanyag alkatrészek összeszerelésével foglalkozó partnercégünk számára BESZERZŐ kollégát keresünk!

Ilyen feladatokra számíthatsz:

  • az összeszereléshez szükséges fém és műanyag alapanyagok, alkatrészek megrendelése,
  • a megrendelt termékek nyomonkövetése egészen a beérkeztetésig,
  • hazai, de főképp nemzetközi beszállítókkal való napi kapcsolattartás,
  • beszállítók értékelése, minőségbeli problémáinak kommunikálása.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (Budapest vonzáskörzete, Nagyvárad tértől Csepelen keresztül jár céges busz)

Requirements
  • közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • min.1 éves releváns szakmai tapasztalatod van (gyártói környezet előnyt jelent),
  • ki tudod fejezni magad angolul szóban és írásban egyaránt, hiszen a beszállítókkal majd egyeztetned kell :)
  • dolgoztál már valamilyen vállalatirányítási rendszerben (Oracle vagy SAP előny).
Benefits
  • széleskörű béren kívüli juttatás érhető el náluk (Szép-kártya, önkéntes nyugdíjtámogatás, készpénzkifizetés)
  • 15 Ft/km-el támogatják a bejárást vagy céges buszt is igénybe tudsz venni (Nagyvárad tértőll, Csepelen keresztül)
  • helyi meleg étkezési lehetőséget biztosítanak.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search