Connecting...

Villanyszerelő / Elektronikai technikus

Location Dunakeszi
Sector
Job Type Full-time
Published about 1 month ago
Job Ref 4-30-39200

Job Description

Légy részese valami klassznak, az új, emeletes vonatok nélküled nem készülnek el. Szakmai segítségedet izgatottan várjuk, hogy az elővárosban lévő új tömegközlekedési eszközök elektronikája flottul működhessen. Villanyszerelői tapasztalataidat így modern eszközök elektronikájával mélyítheted el.

5 fős csapatban az új vonatok gyengeáramú elektronikáját (elektromos kapcsolók, táblák, CCTV stb.) fogjátok összeszerelni, hogy az utasoknak már csak használniuk kelljen :)

Követelmények

  • villanyszerelői / elektronikai végzettség,
  • akár zöldfülű pályakezdő vagy, akár már a kisujjadban van a szakma, jelentkezésedet örömmel várjuk,
  • lelkiismeretes hozzáállás,
  • 5 főt keresünk, úgyhogy ha van olyan ismerősöd, akivel szívesen együtt dolgoznál, akkor mindenképpen szólj neki a lehetőségről!

Előnyök

  • új, modern eszközök elektronikáját szerelheted,
  • munkád eredménye igazán kézzelfogható lesz, mesélheted majd a családtagoknak és az ismerősöknek hogy Te is hozzájárultál a vonatok megfelelő működéséhez :)
  • szakmai tudásodat bővítheted
  • igényes munkakörnyezet, emberséges felettes
  • munkaidő: H-P: 7:30-17:00, nincs hétvégi munka :)
  • cafeteria
  • bejárástámogatás

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Fizikai Munkaerő | Gyártás | Technikus | Karbantartás | Electrician